Ukryj treść

Konferencje i spotkania biznesowe

Konferencje i spotkania biznesowe pod Warszawą

Hotel Chopin to idealne miejsce do organizacji wyjątkowych i udanych wydarzeń biznesowych.

W Hotelu znajdują się cztery, wyposażone w sprzęt multimedialny sale konferencyjne, które mogą pomieścić blisko 500 osób.
Stawia nas to na pozycji lidera wśród lokalnych hoteli.

Sale te, jak również ciesząca się renomą kuchnia naszej restauracji oraz blisko 100 miejsc noclegowych pozwala nam przeprowadzić praktycznie każde wydarzenie biznesowe:

  • Konferencje
  • Sympozja
  • Szkolenia
  • Pobyty integracyjne
  • Bankiety firmowe

Jeśli szukasz sprawdzonego hotelu na konferencje pod Warszawą - skontaktuj się z nami już teraz! Nasz dział sprzedaży chętnie służy pomocą na każdym etapie organizacji!

Konferencje pod Warszawą

Spotkania biznesowe i konferencje wymagają odpowiedniej oprawy. Doskonale wiemy, jak ważne jest dla Państwa by wszyscy goście czuli się podczas spotkania komfortowo. Tylko dzięki kompleksowej obsłudze konferencja ma szansę się udać, a jej uczestnicy wynieść z niej nowe doświadczenia i wiedzę, a przy tym także odpowiednio wypocząć. Jako hotel konferencyjny pod Warszawą serdecznie zapraszamy wszystkie firmy z okolic stolicy oraz całego województwa mazowieckiego do skorzystania z naszej oferty.

Wystarczy nam kilka Państwa wskazówek oraz precyzyjnie sformułowane potrzeby by przygotować nasze sale konferencyjne pod Warszawą na każde nadchodzące spotkanie firmowe. Zadbamy o wszystko, czego tylko będzie potrzebował klient – od poczęstunku, przez warunki przebiegu konferencji, aż po nocleg dla uczestników. Nie tylko sale konferencyjne są naszym atutem. Dla klientów biznesowych przygotowaliśmy również specjalną ofertę obejmującą stawki korporacyjne na podstawowe elementy naszej konferencyjnej oferty np. zniżki na pobyt grupowy, czy też vouchery do wykorzystania w naszym hotelu.

Organizowane przez nas konferencje pod Warszawą odbywają się w jednej z czterech sal konferencyjnych:

- sala konferencyjna Mazurek (dla maksymalnie 30 osób),
- sala konferencyjna Sonata (dla maksymalnie 30 osób),
- sala konferencyjna Polonez (dla maksymalnie 80 osób),
- sala konferencyjna Preludium(dla maksymalnie 400 osób).
Oczywiście maksymalna ilość miejsc zależy przede wszystkim od wybranej przez gości aranżacji /ustawienie w podkowę, szkolne czy kinowe/.

Hotel konferencyjny

Nasz hotel konferencyjny dysponuje również odpowiednim zapleczem technicznym, dlatego w opcję wynajmu jednej z naszych sal na czas spotkania biznesowego możemy również wliczyć np. dostęp do projektora, czy też sprzętu nagłaśniającego, bez którego nie mogłaby się obyć żadna większa konferencja.

Nasz hotel konferencyjny to bardzo urokliwe miejsce, a jego położenie w pobliży Żelazowej Woli dodatkowo nadaje mu niepowtarzalnego klimatu. Jeśli więc Państwa firma potrzebuje reprezentacyjnego miejsca na spotkania biznesowe, czy konferencje (także w opcji stałej współpracy) to serdecznie zapraszamy do kontaktu z personelem odpowiedzialnym za organizację wszelkich eventów dla naszych gości!

Zaufali nam
Ukryj treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij