Ukryj treść

Zabiegi

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z bogatej oferty zabiegów na twarz i ciało, wykonywanych na najlepszych liniach kosmetyków.

Wybraliśmy dla Państwa kosmetyki firmy MEDER Beauty Science.

Jest to marka dermokosmetyków inspirowanych medycyną i jej odkryciami z wiodącym laboratorium naukowo-badawczym w Szwajcarii.

Głównym zadaniem tych produktów jest szybka i widoczna poprawa kondycji skóry oraz kompleksowe odmłodzanie polegające na pobudzeniu mikrokrążenia w tkankach, przywróceniu zdrowej ekoflory, antyoksydacji, spłyceniu zmarszczek, zapewnieniu elastyczności i ładnego kolorytu skóry. Program odmładzania zapewnia skórze nie tylko działanie kosmetyczne, ale również lecznicze.

Nasza oferta obejmuje również kosmetyki z linii Medex Professional. Kosmetyki te zawierają ekstrakty roślinne, olejki eteryczne, mikroelementy, kwasy owocowe, bardzo skuteczny odmładzający Tinticosyn opracowany przez naukowców Medex, zapewniający produkcję kolagenu i elastyny – protein nadających skórze jędrność. Linia Medex Professional zawiera kremy do każdego rodzaju skóry, od bezproblemowej, przez wymagającą, kończąc na bardzo trudnej w pielęgnacji.

Zaufali nam
Ukryj treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij