Ukryj treść

Wyposażenie SPA

Abrahydri Priority Skin Jet D – 64283 Darmstadt

Urządzenie do dermabrazji na mokro, bez kryształów i diamentów. Bazuje na Bio-Mega-Dermabrazji i ultradźwiękach w polu magnetycznym.

Bio-Mega-Dermabrazja dzięki wysokiej mocy systemu rotacji powietrza, do głębszych warstw skóry doprowadzany jest płyn ABRAHYDRI Lotion, który usuwa łuszczące się, zrogowaciałe komórki skóry, rozluźnia połączenia międzykomórkowe i w między czasie rozpuszcza obracające się tabletki ABRAHYDRI (jednorazowego użytku) zawierające cząstki żelaza, silikaty i cząsteczki substancji twardych. Dzięki ujemnie sprężonemu powietrzu odbywa się ciągła eliminacja materiału wraz z elementami złuszczonego naskórka.Pozwala bezproblemowo regulować głębokość zabiegu w zależności od stanui kondycji skóry.Bezpośrednio po zabiegu wygląd i kolor skóry wyraźnie się poprawiają. Cera jest doskonale odświeżona i wygładzona. Zmarszczki ulegają znacznemu spłyceniu. Odczucie wygładzenia i nawilżenia utrzymuje się przez długi czas.

Ultradźwięki w polu magnetycznym to unikalny na całym świecie system, który łączy w sobie wiele pożytecznych funkcji ultradźwięków, ale także pola magnetycznego z jego niższą częstotliwością drgań. Częstotliwości ultradźwięków są efektywnie wspierane przez pole magnetyczne. Metoda ta gwarantuje intensywny i równomierny transfer aktywnych substancji w obrębie tkanki, poprawioną, rozległą dystrybucję i aktywację wszystkich funkcji komórkowych wraz z głębszym i bardziej efektywnym transportem molekuł w tym samym czasie.

Wapozon CHROMO MIST - Wapozon wykorzystujący mgłę ultradźwiękową rozbijającą strukturę wody oraz koloroterapię: światło czerwone - stymulujące regenerację skóry oraz wspomaga metabolizm, światło niebieskie - działające przeciwzapalnie, bakteriobójczo, relaksująco.

Ultrasonic peeling - ELITE EXCLUSIVE
Aparat do odmładzania i oczyszczania skóry metodą peelingu kawitacyjnego (ultradźwięki wysokiej częstotliwości).
Działanie:

  • oczyszczanie skóry: usuwanie martwych komórek, zaskórników, nadmiaru łoju i innych zanieczyszczeń,
  • lifting: redukcja zmarszczek, ściąganie rozszerzonych porów, ujędrnianie tkanek poprzez mikromasaż komórkowy,
  • leczenie trądziku (ultradźwięki wysokiej częstotliwości niszczą bakterie i drobnoustroje wywołujące trądzik),
  • głębokie nawilżanie,
  • stymulacja metabolizmu komórek,
  • efekt rozjaśnienia skóry,
  • sonoforeza.

 

Abrahydri Priority Skin Jet D – 64283 Darmstadt

Łaźnia parowo błotna Ruben Design

Zaufali nam
Ukryj treść
Ta strona używa COOKIES.

Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Więcej w Polityce prywatności.

OK, zamknij