Скрыть содержание

OXYPIN - skuteczna terapia skóry

Oxypin™ jest opatentowanym urządzeniem do leczenia różnych problemów estetycznych skóry. To NOWATORSKIE POŁĄCZENIE tlenoterapii + mikronakłucia + mezoterapii mikroigłowej z infuzją.

Trzy terapie podczas jednej sesji zabiegowej:
Tlenoterapia - wtaczanie tlenu pod ciśnieniem zwiększa procesy metaboliczne w komórkach, a tym samym poprawia funkcjonowanie tkanek w organizmie. Tlen ma właściwości przeciwzapalne i antybakteryjne, działa chłodząco i kojąco na skórę.
Mikronakłucia - (microneedling) jest zabiegiem polegającym na tworzeniu w skórze mikrouszkodzeń, za pomocą specjalnej rolki Micropin™ wyposażonej w 540 tytanowych mikroigieł o długości 0,5 mm do 2,0 mm.
Mezoterapia mikroigłowa z infuzją, która bazuje na technice meso-nappage (czyli uwalnianiu mikro-kropelek preparatów do skóry podczas mikronakłucia). Dzięki tej technice w skórze tworzą się mikroskopijne otworki, które otwierają ścieżkę łatwego i szybkiego dostarczania substancji aktywnych. Leczniczy mezokompleks podawany przez infuzję jest widoczny na skórze w postaci mikrokropelek, które są natychmiast wchłaniane przez dzięki procesowi gojenia. Mikrouszkodzenia aktywują również proces gojenia, który inicjuje zwiększoną produkcję nowego kolagenu (terapia indukcji kolagenu CIT).

Połączenie tlenoterapii, mikronakłuć oraz mezoterapii mikroigłowej z infuzją daje natychmiast widoczne efekty tj.:

Twarz:
- Spłycenie drobnych zmarszczek
- Zwiększenie napięcia i elastyczności skóry
- Likwidacja kurzych zmarszczek i poprawa jakości skóry wokół oczu
- Pogrubienie naskórka i poprawa jego funkcji (popękane naczynka stają się mniej widoczne)
- Likwidacja blizn np. po przebytym trądziku
- Redukcja przebarwień

Ciało:
- Redukcja rozstępów
- Eliminacja lokalnego nadmiaru tkanki tłuszczowej
- Redukcja cellulitu
- Poprawa napięcia skóry

Cena zabiegu: 390 zł 
Przy serii zabiegów rabat (wysokość rabatu uzależniona od ilości zabiegów)

доверяют нам
Скрыть содержание
Этот веб-сайт использует файлы Cookies.

При его просмотре вы соглашаетесь с использованием файлов Cookies в соответствии с настройками Вашего браузера. Подробнее в политике конфиденциальности.

ОК, закройте